Наші партнери

Компанія UZTEX є лідером виробництва у текстильній промисловості Узбекистану. Розумна ціна, натуральність та екологічність продукції є головним девізом компанії.

– Високі виробничі показники

– Відповідність світовим екологічним стандартам

-Сучасні технології та інноваційний підхід

ІП ТОВ «Osborn Textile» — сучасне текстильне підприємство, що динамічно розвивається, — було створено в 2008 році в результаті оптимального поєднання таких інвестиційних складових, як:

– Наявність високоякісної основної сировини

– Доступність і достатність енергоресурсів;

– Наявність кваліфікованих фахівців у текстильній галузі;

– Накопичений виробничий капітал інвестора.

“Kale Iplik A.Ş”  один із великих заводів загальною площею 14.000 м2 з виробництва кольорових текстильних ниток із бавовняною регенеративною домішкою, з продуктивністю 700 тонн/рік. На сьогоднішній день АО “Kale Iplik A.Ş”, здійснює експорт 60% кольорових текстильних ниток з бавовняною регенеративною домішкою до 40 країн світу, в основному до країн Європи, Середнього сходу та Америки.
“Укрпошта” – єдиний національний оператор поштового зв’язку України. Ми її називаємо просто: головна пошта країни. Укрпошта – це найбільша мережа: понад 11 000 відділень забезпечують покриття у 100% населених пунктів України. Наша діяльність – це пошта, логістика, фінанси та торгівля. Ми надаємо понад 50 різних послуг для приватних осіб та корпоративних клієнтів.
«Нова Пошта» — українська компанія, що надає послуги експрес-доставки документів, вантажів та посилок. Мережа налічує 6 тис. відділень та сортувальних терміналів у Києві (КІТ), Хмельницькому (ХІТ) та Львові (ЛЕО), які здатні обробляти 14-20 тис. посилок на годину. У 2016 році видання Inc. назвало компанію №1428 серед топ-5000 європейських компаній за темпами розвитку.