Політика конфіденційності

Document

Ця політика конфіденційності діє для всього сайту https://krokus.in.ua (далі – Сайт). У деяких випадках Компанія «Krokus» може публікувати окремі примітки щодо конфіденційності для певних розділів Сайту.

Яку ми збираємо інформацію та як її використовуємо.

Нам можуть знадобитися дані наступних типів: Користувач, проводячи реєстрацію облікового запису на сайті https://krokus.in.ua, надає свою адресу електронної пошти та обирає пароль, який зберігається в нашій базі даних. Особисту інформацію облікового запису можна переглянути або редагувати в особистому кабінеті. Ви можете видалити свій обліковий запис із Сайту, зв’язавшись з нами.

Оформляючи замовлення на сайті, користувачеві потрібно вказати у відповідних полях прізвище, ім’я, адресу електронної пошти (необов’язково), контактний телефон, адресу доставки товару, службу доставки товару. Ці дії підтверджують згоду Користувача (Клієнта) на збирання та обробку наданих даних Користувачем.

Клієнт (Користувач) погоджується на передачу Сайту своїх даних з метою продажу та доставки Користувачеві товару, а також з рекламною метою (повідомлення про новинки, акції, розпродажі…).

Коли Користувач надсилає нам повідомлення (електронною поштою або іншим способом), ми можемо зберігати ці повідомлення для обробки запитів з метою клієнтської підтримки. При цьому ми можемо збирати та зберігати: номер телефону, зміст повідомлення, дату та час передачі.

Інші сайти – дана політика конфіденційності застосовується лише до Сайту https://krokus.in.ua. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого сайту.

Розсилки та інформаційні повідомлення: Користувач Сайту може добровільно підписатися на новинну розсилку листів, в якій можемо вказувати інформацію про майбутні акції, новинки та інші заходи Сайту.

Ви можете відписатися від розсилки будь-якої миті, зв’язавшись з нами будь-яким зручним для користувача способом (соціальні мережі, телефон. зворотний зв’язок).

Розсилки надходять у вигляді листа на електронну адресу та/або на Viber, соціальні мережі, зазначені вами під час реєстрації або у своєму особистому кабінеті.

Захист інформації

Ми вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб убезпечити Сайт та наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, використовуючи: SSL-шифрування в роботі сайту; постійна перевірка та вдосконалення процесів збирання, зберігання та обробки даних; особисту інформацію Користувача використовують лише ті співробітники Сайту, які здійснюють підтримку клієнта (консультування, прийом замовлення, надання рекламних матеріалів) або представники Сайту, що роблять відправлення замовлення у транспортних компаніях. Доступ до особистої інформації та її оновлення.

У вас завжди є доступ до ваших персональних даних на Сайті. Отримавши прохання змінити персональні дані, ми можемо попросити користувача підтвердити свою особу та інформацію, яку він хоче отримати, змінити чи видалити.

У всіх випадках, коли ми надаємо можливість внести зміни до особистої інформації, ми робимо це безкоштовно, якщо це не вимагає від нас удосконалення особистого кабінету Користувача.

Зміна цієї політики конфіденційності.

Іноді наша політика конфіденційності може змінюватись. Однак ми не маємо наміру і не обмежуватимемо права користувачів без їх явно вираженої згоди. Усі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці. Якщо зміни будуть значними, ми повідомимо вас електронною поштою.