Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності діє для всього сайту https://krokus.in.ua (далі по тексту – Сайт). У деяких випадках Компанія «Krokus» може публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних розділів сайту.

Яку ми збираємо інформацію і як її використовуємо.

Нам можуть знадобитися дані наступних типів: Користувач проводячи реєстрацію аккаунта на сайті https://krokus.in.ua надає свою адресу електронної пошти і вибирають пароль, який зберігається в нашій базі даних. Особисту інформацію аккаунта можна подивитися або редагувати в особистому кабінеті. Ви можете видалити свій аккаунт з Сайту, зв’язавшись з нами.

Оформляючи замовлення на Сайті, користувачеві потрібно вказати у відповідних полях прізвище, ім’я, адреса електронної пошти (необов’язково), контактний телефон, адреса доставки товару, службу доставки товару. Ці дії підтверджують згоду Користувача (Клієнта) на збір і обробку наданих даних Користувачем.

Клієнт (Користувач) погоджується на передачу Сайту своїх даних в цілях продажу і доставки товару, а також в рекламних цілях (сповіщеннях про новинки, акції, розпродажі …).

Коли Користувач відправляє нам повідомлення (по електронній пошті або іншим способом), ми можемо зберігати ці повідомлення для обробки запитів з метою клієнтської підтримки. При цьому ми можемо збирати і зберігати: номер телефону, зміст повідомлення, дату і час передачі.

Інші сайти – дана політика конфіденційності відноситься тільки до Сайту https://krokus.in.ua. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого сайту.

Розсилки та інформаційні повідомлення: Користувач Сайту може добровільно підписатися на розсилку новин листів в якій можемо вказувати інформацію про майбутні акції, новинки та інших заходах Сайту.

Ви можете відписатися від розсилки в будь-який момент, зв’язавшись з нами будь-яким зручним для користувача способом (соціальні мережі, телефон, зворотний зв’язок).

Розсилки надходять у вигляді листа на електронну адресу та / або на Viber, соціальні мережі, зазначені вами при реєстрації або в своєму особистому кабінеті.

Захист інформації

Ми проводимо всіх необхідних заходів для того, щоб захистити Сайт і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, використовуючи: SSL-шифрування в роботі сайту; постійна перевірка і вдосконалення процесів збору, зберігання і обробки даних; особисту інформацію Користувача використовують тільки ті співробітники Сайту, які здійснюють підтримку клієнта (консультування, прийом замовлення, надання рекламних матеріалів) або представники Сайту які роблять відправку замовлення в транспортних компаніях.

Доступ до особистої інформації та її оновлення.

У вас завжди є доступ до своїх персональних даних на Сайті. Після отримання запиту змінити персональні дані, ми можемо попросити користувача підтвердити свою особистість і інформацію, яку він хоче отримати, змінити або видалити.

У всіх випадках, коли ми надаємо можливість внести зміни в особисту інформацію, ми робимо це безкоштовно, якщо тільки це не вимагає від нас удосконалення особистого кабінету Користувача.

Зміна даної політики конфіденційності.

Час від часу наша політика конфіденційності може змінюватися. Однак ми не маємо наміру і не будемо обмежувати права користувачів без їх явно вираженої згоди. Всі оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці. Якщо ж зміни будуть значними, ми повідомимо вас по електронній пошті.